potery
Realizácia anhydritových poterov presne podľa vašich požiadaviek

Anhydritové potery

Kvalitné materiály, poctivá robota a tím, na ktorý sa môžete spoľahnúť. Realizácia anhydritových poterov presne podľa vašich požiadaviek!

Zistiť ceny

Aplikácia anhydritových poterov

Anhydritový poter je výsledkom zmiešania anhydritu a vody, vďaka čomu vzniká materiál s vynikajúcimi charakteristikami. Nepraská, nedeformuje sa, nie je nutná výstuž sieťami a je možné použiť menšiu hrúbku poteru, vďaka čomu ide o obľúbené riešenie s dlhou životnosťou, veľmi vhodné pre podlahové alebo elektrické kúrenie.

Ďalšími neoceniteľnými výhodami sú aj jednoduché zalievanie podlahového kúrenia a rýchly prestup tepla. Pokiaľ teda váš interiérový projekt vyžaduje spoľahlivú kvalitu, napíšte nám, pretože anhydritový poter bude tou správnou voľbou.

Anhydritový poter je výsledkom zmiešania anhydritu a vody Anhydritový poter nepraská, nedeformuje sa, nie je nutná výstuž sieťami a je možné použiť menšiu hrúbku poteru

Získajte svoju vlastnú cenovú ponuku. Vyplňte náš online formulár a zistite cenu pre váš projekt!

Cenník

Aká je cena anhydritového poteru?

Vďaka odbornosti a viac ako 10-ročným skúsenostiam nášho tímu navrhneme riešenie na mieru – vezmeme do úvahy hrúbku a veľkosť poteru, zakomponujeme vaše nápady a potreby, pripravíme individuálnu cenovú ponuku a postaráme sa o bezchybnú aplikáciu náteru.

Od vašich požiadaviek sa bude odvíjať aj cena. Vyplňte online formulár a získajte cenovú ponuku na poter presne podľa vašich predstáv.

Potrebujete iný typ poteru? Prezrite si našu ponuku!

Cenová ponuka

Anhydritový poter na mieru od naozajstných odborníkov? Vyplňte náš formulár a pošleme vám nezáväznú cenovú ponuku!

1. Kontaktné údaje
2. Podrobnosti práce
Zadajte orientačnú rozlohu v m2
Naše realizácie
Anhydritové potery - Bratislava Viac fotiek

Našu prácu robíme profesionálne, kvalitne a detailne. Sme flexibilní a zákazníkom vždy vyjdeme v ústrety, pretože sú pre nás na prvom mieste. Neveríte? Pozrite si naše realizácie.

cenová ponuka
ponuky na potery

Potrebujete cenovú ponuku na presný typ poteru? Vyberte si požadovaný typ z týchto možností: