omietky
Nanesieme vám vnútorné omietky pre krajší interiér

Vnútorné omietky

Sme flexibilní, spoľahliví a každý člen tímu je odborníkom. Nanesieme vám vnútorné omietky pre krajší interiér podľa vašich predstáv.

Zistiť ceny

Vyhotovenie vnútorných omietok

Vnútorné omietky dodajú interiéru nielen príťažlivý vzhľad, ale aj skvelú funkčnosť. Sú spoľahlivé, ľahko sa s nimi pracuje, ponúkajú široké možnosti, sú vhodné na rôzne druhy podkladu a prinášajú perfektný pomer ceny a kvality. Už viac ako 10 rokov pracujeme s vápenno-cementovými omietkami a sadrovými omietkami a prichádzame na pomoc aj vám!

Vápenno-cementové omietky majú výbornú pevnosť, sú trvanlivé a odolné napríklad voči plesniam alebo vlhkosti. Vďaka svojej osobitej štruktúre sú skvelým oživením každého interiéru. My navyše používame kvalitný a rokmi overený materiál Baumit, ktorý spĺňa tie najvyššie štandardy.

Sadrové vnútorné omietky sú síce hladké, mäkšie a krehkejšie, môžu sa ale pochváliť schopnosťou regulovať vlhkosť, hluk a teplotu. Sú obľúbené u alergikov alebo u osôb s citlivou pokožkou a takisto ponúkajú široký výber farieb.

Vápenno-cementové omietky majú výbornú pevnosť Už viac ako 10 rokov pracujeme s vápenno-cementovými omietkami a sadrovými omietkami

Zaujíma vás vaša individuálna cena vnútorných omietok? Vyplňte online formulár a získajte cenovú ponuku.

Cenník

Aká je cena vnútorných omietok?

Vďaka 10-ročným skúsenostiam vieme zákazníkom ponúknuť naozaj profesionálne služby a prácu flexibilne prispôsobiť konkrétnemu projektu. Vaše vnútorné omietky teda pripravíme na mieru a tak, aby výsledok plne zodpovedal vašim požiadavkám.

Preto je cena vždy individuálna – vyplňte náš online formulár, prezraďte nám špecifikácie vášho projektu a my vám zašleme vašu vlastnú cenu.

Cenová ponuka

Od vašej individuálnej ceny vnútorných omietok vás delí iba pár klikov. Vyplňte náš formulár a hneď začíname pracovať na vašej cenovej ponuke.

1. Kontaktné údaje
2. Podrobnosti práce
Zadajte orientačnú rozlohu v m2